Trans-Euro

Firma Transportowa

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2014-08-11 20:51:31

GrAuG

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-11
Posty: 14
Punktów :   

CV GrAuG'a

Imię i nazwisko: Mateusz Grossy
Data urodzenia: 07.09.2000 (14 lat)
Poprzednie VS: było ich wiele ale wymienię najważniejsze, VS Astra byłem w niej jako zarządca, byłem zaangażowany w 100% ale niestety właściciele podjęli decyzję o jej zamknięciu, Wecon Logistic została zamknięta, PAWTRANS odeszłem od niej bowiem robił się tam totalny bałagan, stanowisko spedytor.
Doświadczenie w ETS2: w ETS2 bardzo małe ok. 25k km bowiem dopiero niedawno złożyłem nowy komputer, w ETS1 ogromne
Dlaczego właśnie trans euro?: Firma trzyma się już bardzo długo, miłe szefostwo, ładny tabor, wszystko gra jak trzeba, jedyne co to niezbyt ładne forum ale to szczegół bowiem liczy się dobra zabawa i mnóstwo kilometrów w ETS2 :]
GG: 45571833, Skype: mateusz.kowalski284
Parę słów o mnie: Jestem miłym, pogodnym i normalnym nastolatkiem, nacodzień chodzę do klasy pływackiej, pływanie to nie jest moja pasja ale lubię sobie pośmigać w wodzie.Przyszłość wiążę oczywiście z transportem, wyjściem pobocznym jest zawód informatyka.Pomimo młodego wieku jest we mnie wiele zaangażowania, nie odchodzę od VS po dniu, czy chociażby tygodniu.Chciałbym wreszcie znaleźć VS na stałe, a Trans Euro wydaje mi się tą idealną.W ETS2 śmigam na kierownicy o obrocie 180* więc jako tako da się jeździć.Oprócz ETS2 bardzo lubię także FIFĘ i z niecierpliwością czekam na wydanie kolejnej odsłony
Pozdrawiam!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
berlin-hotel.pl Międzyzdroje hotele www.dzieciwdomu.pl Korepetycje